AIZIET! ČEMPIONĀTS IR SĀCIES!

AIZIET! ČEMPIONĀTS IR SĀCIES!

Tas laiks ir beidzot pienācis! Izsludinām pieteikšanos uz Eiropas Parlamenta vēlēšanu čempionātu, ar iespēju vienai komandai iegūt atmaksātu ceļojumu uz Eiropas Parlamentu Briselē!

Dodies uz ep.klubsmaja.lv/cempionats un iepazīsties ar čempionāta norises gaitu! Sastādi savu komandu, reģistrē to, īsteno aktivitāti un laimē dažādas balvas, tostarp braucienu uz Briseli!

ČEMPIONĀTA UZDEVUMS
Čempionāta uzdevums ir izveidot izglītojošu, interaktīvu aktivitāti jauniešu mērķauditorijai par Eiropas Savienību un Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Aktivitātes saturs un tā izpildījums ir aktivitātes īstenotāja pārziņā. Čempionāts ir atklāta tipa un tam var pieteikties visas iestādes, kas veic darbu ar jaunatni Latvijā. Aktivitāšu pieteikšana, īstenošana un atskaitīšanās notiek no 2024. gada 2. aprīļa līdz 31. maijam.

ČEMPIONĀTA BALVAS
Pirmās, otrās un trešās vietas ieguvēji saņems balvas. Pirmā vieta iegūs iespēju 6 cilvēku sastāvā (1 pieaugušais un 5 jaunieši) doties atmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Briselē. Otrā vietas un trešā vietas balvas tiks izziņotas Čempionāta norises laikā.

Vai esat spējīgi “pacelt” uzvaru pirmajā Latvijas Eiropas Parlamenta vēlēšanu čempionātā? Pierādi to un piesakies!

Šeit publicētā informācija atspoguļo tikai Klubs “Māja” viedokli, un Eiropas Parlaments nav atbildīgs par jebkādu tajā iekļautās informācijas atspoguļošanu. Projektu “Mūsu balsis, mūsu nākotne!” finansē Eiropas Savienība. #EiropasVēlēšanas2024 #EPČempionāts