AKTIVITĀTE

EIROPAS SKRĒJIENS

1 BALSS = 1 METRS

Aktivitātes apraksts

Tuvojoties vēlēšanām mēs sāksim izaicinājuma tipa kampaņu. Izaicinājuma būtība ir ļoti vienkārša, projekta koordinātors par katru cilvēku, kas dosies balsot EP vēlēšanās noskries 1 metru. Ja ņemam 2019 gada vēlēšanu datus, tie ir 474 390 cilvēki kopā tie būtu 474 km. Šis veicinātu projektu projekta atpazīstamību un cilvēkiem redzot šo izaicinājumu būtu papildus motivācija doties balsot, lai redzētu cik daudz projekta koordinators var noskriet. Aktivitātes mērķis ir ieinteresēt plašāku cilvēku skaitu vēlēšanām un izveidot stāstu, kas būtu aktuāls medijiem un iedvesmojošs skatītājiem.

 

Mērķa auditorija ir cilvēki, kas ikdienā neinteresējas par vēlēšanām. Lai saniegtu plašāku auditoriju paredzēts sadarboties ar dažādiem medijiem un plašākiem medijiem izsūtīt preses relizes. Izmantosim līdzīgu stratēģiju kā jau ieprieš realizētā līdzīga veida izaicinājumā, kur ar projektu “Solis pāri Latvijai” projekts sasniedza ļoti lielu auditoriju.

0
KM JĀNOSKRIEN

ESI UZŅĒMUMS UN VĒLIES KĻŪT PAR SPONSORU?​

SOLIS PĀRI LATVIJAI

Labdarības akcija “Solis pāri Latvijai” ir Klubs “Māja” 2023. gadā radīts inovatīvs 18 dienu pārgājiens, kurā divi centīgi jaunatnes darbinieki fiziski šķērsos Latvijas teritoriju (400-600 km) ar primāro mērķi piesaistīt līdzekļus ar jaunatni saistītām labdarības organizācijām.

 

Papildus līdzekļu piesaistei, šis pārgājens ir izstrādāts, lai veicinātu sabiedrības iesaistīšanos aktīvismā, atbalstītu vietējo jauniešu attīstību un veicinātu veselīgu, aktīvu dzīvesveidu. Katru dienu gājēji dosies cauri jaunām pilsētām ar mērķi palielināt izpratni par lauku jaunatnes problēmām & risinājumiem, veicināt aktīvu dzīvesveidu un mudināt cilvēkus ziedot labdarībai.