Jaunietis nobrauks 1 metru par katru 1 balsi Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā!

Jaunietis nobrauks 1 metru par katru 1 balsi Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā!

10. jūnijā aktīvists Jēkabs Dzenītis uzsāks braucienu ar velosipēdu pa Latviju, nobraucot vienu metru par katru Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā atdoto balsi!

Brauciena galvenais mērķis ir veidot priekšvēlēšanu kampaņu, aicinot cilvēkus piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, vienlaikus piesaistot līdzekļus droniem Ukrainas bruņotajiem spēkiem, lai mudinātu sabiedrību iestāties par demokrātiju un neuzskatītu to par pašaprotamu un veicinātu pēc iespējas ātrāku Ukrainas uzvaru karā, kas sekmē mūsu visu drošību un demokrātiju.

Par braucienu Jēkabs saka: “Šis man nav tikai izaicinājums, tas ir kas vairāk nekā parasts velobrauciens. Tā ir cīņa pašam ar sevi, lai iestātos par kaut ko sev svarīgu. Ar šo izaicinājumu godināšu faktu, ka mums ir iespēja izteikt savu viedokli vēlēšanās un kopīgi veidot demokrātiju. Tā ir arī iespēja iepazīt Latvijas daudzveidīgo vidi un tās burvību, tā ir iespēja tikties ar cilvēkiem reģionos un ieklausīties viņu stāstos.”

Visa piedzīvojuma laikā aicinām iesaistīties ikvienu. Dodoties uz projekta mājaslapu, pieejami divi veidi, kā to darīt: izlozēt izaicinājumu, ko realizēt, lai palīdzētu kādam savā apkārtnē, vai ziedot līdzekļus braucienā izvēlētajam mērķim, tādejādi gūstot iespēju uzdot Jēkabam kādu papildus uzdevumu vai izaicinājumu.

Brauciena garumā interesentiem būs iespēja sekot līdzi Jēkaba un viņa komandas gaitām arī attālināti projekta sociālajos medijos un mājaslapā, kur katru dienu tiks publicēti ne vien atskati no izaicinājumiem, bet arī intervijas un citi jaunumi.

Mēs cināmies katrs par savu un mūsu kopīgo nākotni – Eiropas vēlēšanas ir viens no svarīgākajiem soļiem. Ar tām noteiksim ne tikai savu, bet arī Ukrainas nākotni, tādēļ aicinām cilvēkus ziedot un galvenokārt – balsot! 

“Cīņā par demokrātiju” nav tikai parasts izaicinājums; tas ir neaizmirstams piedzīvojums ar cēlu un nozīmīgu mērķi. Šis izaicinājums ir par Tavu nākotni Eiropas Savienībā – nepalaid to garām!

Aktivitāte tiek īstenota projekta “Mūsu balsis, mūsu nākone!” ietvaros, kuru finansē Eiropas Parlaments. Lai iegūtu plašāku informāciju vai sazinātos ar mums, lūdzu, apmeklē mūsu mājaslapu vai raksti uz mediji@klubsmaja.lv vai sociālajos medijos.

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *