Brīvprātīgo apmācības

Brīvprātīgo apmācības

Pagājušās nedēļas nogalē projekts “Mūsu balsis, mūsu nākotne!” īstenoja divu dienu projekta brīvprātīgo komandas apmācības.

Apmācību laikā 12 jaunieši apguva zināšanas – aktivitāšu plānošanā, sponsoru piesaistē, satura veidošanā, sapulču vadīšanā, mediju sasniegšanā un ieguva pamatzināšanas par vēlēšanām. Visas gūtās zināšanas noderēs īstenojot projektā izvirzītās aktivitātes un informējot sabiedrību par Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Apmācību laikā jaunieši arī iepazinās savstarpēji un saliedējās caur dažādām projekta komandas veidotajām aktivitātēm.

Projekta lielā komanda nu ir gatava uzsākt savas gaitas un sākt īstenot projekta izvirzītās aktivitātes! Vai esi gatavs uzzināt vairāk par Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Seko līdzi mūsu sociālajiem tīkliem un nepalaid garām jaunumus!

Šeit publicētā informācija atspoguļo tikai Klubs “Māja” viedokli, un Eiropas Parlaments nav atbildīgs par jebkādu tajā iekļautās informācijas atspoguļošanu. Projektu “Mūsu balsis, mūsu nākotne!” finansē Eiropas Savienība. #eiropasvēlēšanas2024

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *